FLOW Arbeidsmarktonderzoek 2025

Actueel beeld van de arbeidsmarkt in de corporatiesector

Het laat zien waar de sector nu staat én welke ontwikkelingen richting de komende jaren relevant zijn. Het onderzoek is in opdracht van de CAO-partijen (Aedes, FNV, CNV en De Unie) uitgevoerd door FLOW. Belangrijke inzichten:

  • Het aantal medewerkers in de sector groeit, de gemiddelde leeftijd loopt op.
  • Werkgevers geven aan nog aan voldoende kwalitatief personeel te kunnen komen. In specifieke functies is er wel moeite om het juiste personeel te kunnen vinden.
  • De motivatie en betrokkenheid van medewerkers zijn hoog en vormen een krachtig fundament voor de toekomst.
  • Het stijgend verzuim en de fysieke en emotionele belasting van medewerkers vraagt aandacht.

Lees het volledige artikel en bekijk het rapport via Aedes.nl

10 maart webinar: toelichting op de resultaten

Dinsdag 10 maart 2026 organiseert FLOW met de betrokken partijen bij het onderzoek 2 webinars waarin de belangrijkste uitkomsten van het onderzoek worden toegelicht en geduid. Aanmelden kan via de website van Aedes.


Terug